Wedstrijdrecords Junioren

Voor de junioren C&D zijn er geen officiële Nederlandse records, maar er worden wel bestenlijsten bijgehouden.

De bestenlijsten voor de junioren C&D zijn te vinden op www.ranglijsten.tk.

Wij zullen via deze website proberen de baanrecords van junioren C&D in het Omnisportcentrum bij te houden.
Nieuwe baanrecords kunnen, met een link naar de uitslagenlijst, worden doorgegeven via info@indoorapeldoorn.

RECORDS
Meisjes junioren D 1e jaars
Onderdeel Naam Vereniging Prestatie
60 meter sprint Shaquata King AV Feniks 8.21
60 meter horden Britta de Haan Clytoneus 9.99
600 meter Laura van Langen SAV 1.44.65
1000 meter Laura van Langen SAV 3.14.38
Verspringen Famke Heinst Ciko’66 4.75
Hoogspringen Bridget Janssen AV Parthenon 1.50
Kogelstoten Alida van Daalen PAC 11.77
Polsstokhoogspringen Thyra van Diemen AV Parthenon 2.50
Meisjes junioren D 2e jaars
Onderdeel Naam Vereniging Prestatie
60 meter sprint Shaquata King AV Feniks 8.07
60 meter horden Alysée Lester ARV Ilion 9.46
600 meter Laura van Langen SAV 1.40.38
1000 meter Laura van Langen SAV 3.02.94
Verspringen Britt de Blaauw PAC 5.13
Hoogspringen Bridget Janssen PAC 1.60
Kogelstoten Alida van Daalen PAC 15.86
Polsstokhoogspringen Lotte Haest Spado 2.70
Jongens junioren D 1e jaars
Onderdeel naam Vereniging Prestatie
60 meter sprint Nsikak Ekpo Haag Atletiek 8.11
60 meter horden Manix Kolkman AV Edam 9.66
600 meter Jesse Fokkenrood AV Atverni 1.40.52
1000 meter Teun ter Haar Nijmegen Atletiek 3.05.11
Verspringen Stijn Hendriks Scorpio 5.03
Hoogspringen Stijn Hendriks Scorpio 1.63
Kogelstoten Tim Klein DJA 11.75
Polsstokhoogspringen Marnix Kolkman AV Edam 2.80
Jongens junioren D 2e jaars
Onderdeel Naam Vereniging Prestatie
60 meter sprint Nsikak Ekpo Haag Atletiek 7.75
60 meter horden Luc Orbons AV Phoenix 8.94
600 meter Max Kreeft AV Spiridon 1.38.72
1000 meter Bram Anderiessen AKU 2.56.94
Verspringen Damian Felter Rotterdam Atletiek 5.60
Hoogspringen Tim Klein DJA 1.78
Kogelstoten Koen Hoedjes AV Hera 13.57
Polsstokhoogspringen Duane van Dijkhuizen AV Parthenon 3.00
Meisjes junioren C 1e jaars
Onderdeel Naam Vereniging Prestatie
60 meter sprint N’ketia Seedo U-Track 7.69
60 meter horden Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 9.12
600 meter Sabine Rutten VAV 1.38.82
800 meter Anna Hightower Ciko’66 2.19.44
1500 meter Anna Hightower Ciko’66 4.51.42
Verspringen Britta de Haan AV Clytoneus 5.34
Hoogspringen Diede van der Meer AV Flevo Delta 1.65
Kogelstoten Alida van Daalen PAC 14.92
Polsstokhoogspringen Thyra van Diemen PAC 3.25
Meisjes junioren C 2e jaars
Onderdeel Naam Vereniging Prestatie
60 meter sprint Minke Bisschops AV Unitas 7.74
60 meter horden Nienke Madderom AV Trias 8.93
600 meter Sabine Rutten VAV 1.35.42
800 meter Yasmine Abbes Nijmegen Atletiek 2.21.84
1500 meter Anna Hightower Ciko’66 4.41.00
Verspringen Ilse Kuijf AAV’36 5.54
Hoogspringen Amber Hurkmans AV NOVA 1.70
Nicole Etman PAC 1.70
Kogelstoten Alida van Daalen PAC 15.60
Polsstokhoogspringen Alies van Berkum DK&AV Hercules 3.35
Jongens junioren C 1e jaars
Onderdeel naam Vereniging Prestatie
60 meter sprint Nsikak Ekpo Haag Atletiek 7.41
60 meter horden Joris Gool AV Spiridon 8.70
800 meter Brik van Dusseldorp Typhoon 2.09.95
1500 meter Lars Laros Scropio 4.29.52
Verspringen Damian Felter PAC 5.98
Hoogspringen Mike Idio Eindhoven Atletiek 1.75
Dani Tuur ARV Ilion 1.75
Kogelstoten Koen Hoedjes AV Hera 14.74
Polsstokhoogspringen Daan Spiljard AV Parthenon 3.40
Jongens junioren C 2e jaars
Onderdeel Naam Vereniging Prestatie
60 meter sprint Isiah Emanuelson PAC 7.21
60 meter horden Mark Heiden PAC 8.36
800 meter Najib Ali Hassan PAC 2.01.32
1000 meter Roel Huijsmans Flevo Delta 2.54.99
1500 meter Alessio van der Straaten ARV Ilion 4.18.91
Verspringen Rik Taam AV Zaanland 6.27
Hoogspringen Rik Taam AV Zaanland 1.98
Kogelstoten Shaquille Emanuelson PAC 16.22
Polsstokhoogspringen Duane van Dijkhuizen AV Parthenon 4.00
Marnix Kolkman AV Edam 4.00
Meisjes junioren D
OnderdeelNaamVerenigingPrestatieDatum
4 x 50 meterSindy de BruijnAKU27.9423-1-2016
4 x 50 meterAlysée LesterARV Ilion27.9423-1-2016
4 x 50 meterRosaly ZomerdijkAV Nea-Volh.27.9423-1-2016
4 x 50 meterJessamy RoubosAV Zaanland27.9423-1-2016
Jongens junioren D
OnderdeelNaamVerenigingPrestatieDatum
4 x 50 meterLevi HazesAV’2327.4019-1-2013
4 x 50 meterNelson OsitaAV’2327.4019-1-2013
4 x 50 meterLyon OlijveAV’2327.4019-1-2013
4 x 50 meterTsega KifleAV’2327.4019-1-2013
Meisjes   junioren C
OnderdeelNaamVerenigingPrestatieDatum
4 x 50 meterNanah Fung-LoyAV Sparta26.0118-1-2015
4 x 50 meterZoe SedneyARV Ilion26.0118-1-2015
4 x 50 meterGrace-Ann PronkAV Sparta26.0118-1-2015
4 x 50 meterKadidja SangareAAV’3626.0118-1-2015
Jongens   junioren C
OnderdeelNaamVerenigingPrestatieDatum
4 x 50 meterMarkus MeekmaAV Impala24.1222-1-2012
4 x 50 meterSibren ReekersAV Impala24.1222-1-2012
4 x 50 meterRodney HoogterpAV Impala24.1222-1-2012
4 x 50 meterJustin PostmaAV Impala24.1222-1-2012