Records

Voor de junioren C&D zijn er geen officiële Nederlandse records, maar er worden wel bestenlijsten bijgehouden.

De bestenlijsten voor de junioren C&D zijn te vinden op www.ranglijsten.tk.

Wij zullen via deze website proberen de baanrecords van junioren C&D in het Omnisportcentrum bij te houden.
Nieuwe baanrecords kunnen, met een link naar de uitslagenlijst, worden doorgegeven via info@indoorapeldoorn.

RECORDS

Meisjes junioren D 1e jaars

Onderdeel

Naam

Vereniging

Prestatie

60 meter sprint

Shaquata King

AV Feniks

8.21

60 meter horden

Britta de Haan

Clytoneus

9.99

600 meter

Laura van Langen

SAV

1.44.65

1000 meter

Laura van Langen

SAV

3.14.38

Verspringen

Famke Heinst

Ciko’66

4.75

Hoogspringen

Bridget Janssen

AV Parthenon

1.50

Kogelstoten

Alida van Daalen

PAC

11.77

Polsstokhoogspringen

Thyra van Diemen

AV Parthenon

2.50

Meisjes junioren D 2e jaars

Onderdeel

Naam

Vereniging

Prestatie

60 meter sprint

Shaquata King

AV Feniks

8.07

60 meter horden

Alysée Lester

ARV Ilion

9.46

600 meter

Laura van Langen

SAV

1.40.38

1000 meter

Laura van Langen

SAV

3.02.94

Verspringen

Britt de Blaauw

PAC

5.13

Hoogspringen

Bridget Janssen

PAC

1.60

Kogelstoten

Alida van Daalen

PAC

15.86

Polsstokhoogspringen

Lotte Haest

Spado

2.70

Jongens junioren D 1e jaars

Onderdeel

naam

Vereniging

Prestatie

60 meter sprint

Nsikak Ekpo

Haag Atletiek

8.11

60 meter horden

Manix Kolkman

AV Edam

9.66

600 meter

Jesse Fokkenrood

AV Atverni

1.40.52

1000 meter

Teun ter Haar

Nijmegen Atletiek

3.05.11

Verspringen

Stijn Hendriks

Scorpio

5.03

Hoogspringen

Stijn Hendriks

Scorpio

1.63

Kogelstoten

Tim Klein

DJA

11.75

Polsstokhoogspringen

Marnix Kolkman

AV Edam

2.80

Jongens junioren D 2e jaars

Onderdeel

Naam

Vereniging

Prestatie

60 meter sprint

Nsikak Ekpo

Haag Atletiek

7.75

60 meter horden

Luc Orbons

AV Phoenix

8.94

600 meter

Max Kreeft

AV Spiridon

1.38.72

1000 meter

Bram Anderiessen

AKU

2.56.94

Verspringen

Damian Felter

Rotterdam Atletiek

5.60

Hoogspringen

Tim Klein

DJA

1.78

Kogelstoten

Koen Hoedjes

AV Hera

13.57

Polsstokhoogspringen

Duane van Dijkhuizen

AV Parthenon

3.00

Meisjes junioren C 1e jaars

Onderdeel

Naam

Vereniging

Prestatie

60 meter sprint

N’ketia Seedo

U-Track

7.69

60 meter horden

Lisanne Schoonebeek

AV Lycurgus

9.12

600 meter

Sabine Rutten

VAV

1.38.82

800 meter

Anna Hightower

Ciko’66

2.19.44

1500 meter

Anna Hightower

Ciko’66

4.51.42

Verspringen

Britta de Haan

AV Clytoneus

5.34

Hoogspringen

Diede van der Meer

AV Flevo Delta

1.65

Kogelstoten

Alida van Daalen

PAC

14.92

Polsstokhoogspringen

Thyra van Diemen

PAC

3.25

Meisjes junioren C 2e jaars

Onderdeel

Naam

Vereniging

Prestatie

60 meter sprint

Minke Bisschops

AV Unitas

7.74

60 meter horden

Nienke Madderom

AV Trias

8.93

600 meter

Sabine Rutten

VAV

1.35.42

800 meter

Yasmine Abbes

Nijmegen Atletiek

2.21.84

1500 meter

Anna Hightower

Ciko’66

4.41.00

Verspringen

Ilse Kuijf

AAV’36

5.54

Hoogspringen

Amber Hurkmans

AV NOVA

1.70

Nicole Etman

PAC

1.70

Kogelstoten

Alida van Daalen

PAC

15.60

Polsstokhoogspringen

Alies van Berkum

DK&AV Hercules

3.35

Jongens junioren C 1e jaars

Onderdeel

naam

Vereniging

Prestatie

60 meter sprint

Nsikak Ekpo

Haag Atletiek

7.41

60 meter horden

Joris Gool

AV Spiridon

8.70

800 meter

Brik van Dusseldorp

Typhoon

2.09.95

1500 meter

Lars Laros

Scropio

4.29.52

Verspringen

Damian Felter

PAC

5.98

Hoogspringen

Mike Idio

Eindhoven Atletiek

1.75

Dani Tuur

ARV Ilion

1.75

Kogelstoten

Koen Hoedjes

AV Hera

14.74

Polsstokhoogspringen

Daan Spiljard

AV Parthenon

3.40

Jongens junioren C 2e jaars

Onderdeel

Naam

Vereniging

Prestatie

60 meter sprint

Isiah Emanuelson

PAC

7.21

60 meter horden

Mark Heiden

PAC

8.36

800 meter

Najib Ali Hassan

PAC

2.01.32

1000 meter

Roel Huijsmans

Flevo Delta

2.54.99

1500 meter

Alessio van der Straaten

ARV Ilion

4.18.91

Verspringen

Rik Taam

AV Zaanland

6.27

Hoogspringen

Rik Taam

AV Zaanland

1.98

Kogelstoten

Shaquille Emanuelson

PAC

16.22

Polsstokhoogspringen

Duane van Dijkhuizen

AV Parthenon

4.00

Marnix Kolkman

AV Edam

4.00

 

Meisjes junioren D
Onderdeel Naam Vereniging Prestatie Datum
4 x 50 meter Sindy de Bruijn AKU 27.94 23-1-2016
4 x 50 meter Alysée Lester ARV Ilion 27.94 23-1-2016
4 x 50 meter Rosaly Zomerdijk AV Nea-Volh. 27.94 23-1-2016
4 x 50 meter Jessamy Roubos AV Zaanland 27.94 23-1-2016
Jongens junioren D      
Onderdeel Naam Vereniging Prestatie Datum
4 x 50 meter Levi Hazes AV’23 27.40 19-1-2013
4 x 50 meter Nelson Osita AV’23 27.40 19-1-2013
4 x 50 meter Lyon Olijve AV’23 27.40 19-1-2013
4 x 50 meter Tsega Kifle AV’23 27.40 19-1-2013
Meisjes   junioren C      
Onderdeel Naam Vereniging Prestatie Datum
4 x 50 meter Nanah Fung-Loy AV Sparta 26.01 18-1-2015
4 x 50 meter Zoe Sedney ARV Ilion 26.01 18-1-2015
4 x 50 meter Grace-Ann Pronk AV Sparta 26.01 18-1-2015
4 x 50 meter Kadidja Sangare AAV’36 26.01 18-1-2015
Jongens   junioren C      
Onderdeel Naam Vereniging Prestatie Datum
4 x 50 meter Markus Meekma AV Impala 24.12 22-1-2012
4 x 50 meter Sibren Reekers AV Impala 24.12 22-1-2012
4 x 50 meter Rodney Hoogterp AV Impala 24.12 22-1-2012
4 x 50 meter Justin Postma AV Impala 24.12 22-1-2012